Series
Ratings
42
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 3.5
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0