Series
Ratings
19
Familiar WifeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Our World WarRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Over ThereRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0