Series
Ratings
590- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0- The Price of ConfessionRated ★ 2.0
- Dynamite KissRated ★ 3.0
- Love MeRated ★ 4.0
- Dear XRated ★ 2.5
Sadou Season 2Rated ★ 4.0- Ms. IncognitoRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
- BITCH X RICHRated ★ 3.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0