Series
Ratings
40
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Country DiariesRated ★ 3.5
Splendid DaysRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5