Series
Ratings
47- New Life BeginsRated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0- My NameRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0