Movies
Ratings
329
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0- Hear MeRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 5.0
HookRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
D-WarRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 4.0