Series
Ratings
18- The Devil's PlanRated ★ 2.0
- Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Love Is BlindRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0- How to Become a TyrantRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5