Series
Ratings
71- Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.0- The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 0.5
EntertainerRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 0.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0