Movies
Ratings
448- Luckiest Girl AliveRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0- The Sea BeastRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5- The UnforgivableRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0