Series
Ratings
230- Slow TrainRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 4.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- Love ScoutRated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- What Comes After LoveRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 5.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0