Series
Ratings
190- Baby ReindeerRated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Pyramid GameRated ★ 2.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0- Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5