Series
Ratings
536- NewtopiaRated ★ 2.0
- Momo SalonRated ★ 2.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- B-SIDE : 당신의 모든 세상Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Best Friends in LoveRated ★ 2.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.0- Romantics AnonymousRated ★ 3.0
- Love is PhantomRated ★ 2.0
- Beside the Hearth at Alice-san's HouseRated ★ 2.5
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0- Resident PlaybookRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0