Series
Ratings
41
Voice season1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5