Series
Ratings
41- Crime SceneRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 5.0- White ChristmasRated ★ 5.0

Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 0.5
Gu Family BookRated ★ 0.5