Series
Ratings
184- Bokutachi wa Mada Sono Hoshi no Kousoku wo ShiranaiRated ★ 4.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 4.0- Hot SpotRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 4.0- The SpirealmRated ★ 4.5
- Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 3.5

The History of UsRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Last TwilightRated ★ 3.5
Bokura no ShokutakuRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5- The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5