Series
Ratings
42
Why Women KillRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0- Hymn of DeathRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
- Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0