Series
Ratings
26- SkinsRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
WATER BOYS2Rated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
GokusenRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5