Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 5.0

It's NightRated ★ 3.0- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0
- Doona!Rated ★ 3.5
- Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
- BloodhoundsRated ★ 4.0
- Doctor ChaRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 3.0- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
- Cunk on EarthRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
- New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0