Series
Ratings
245- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.5
Which Star Are You From?Rated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
What's Up FoxRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.5
Merry MaryRated ★ 2.0- Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.5