Series
Ratings
93
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Bee and PuppycatRated ★ 2.0- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
- The ImperfectsRated ★ 2.0
Russian DollRated ★ 5.0- Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 2.5
- Ju-On: OriginsRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.0- Resident EvilRated ★ 1.0
- AfflictedRated ★ 1.0
- The Trials of Gabriel FernandezRated ★ 4.0