Series
Ratings
16
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5- Rated GRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0