Series
Ratings
13
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0