Series
Ratings
144
Link ClickRated ★ 4.0- Always HomeRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Happy ValleyRated ★ 4.0
Happy ValleyRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
- Emergency NYCRated ★ 4.5
- This Is Going to HurtRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 4.5
Schitt's CreekRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0- Hacks Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.5