Series
Ratings
16
Coffee PrinceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0