Series
Ratings
80- The Art of SarahRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
- The TyrantRated ★ 3.5
- The AuditorsRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- RevenantRated ★ 3.5
- Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.0
- BITCH X RICHRated ★ 1.5
- Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
- Tracer Season 2Rated ★ 4.0
- Tracer Season 1Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0