Series
Ratings
26
High KickRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5- Three FriendsRated ★ 4.0

Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5