Series
Ratings
17
Community Season 1Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- In the FleshRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
In the FleshRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0