Series
Ratings
19
StrangerRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5- Sense8Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0