Series
Ratings
13- My Little TelevisionRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0

Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Two You Project - Sugar ManRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0