Series
Ratings
294- You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.5
- Sorairo UtilityRated ★ 3.5
Sorairo UtilityRated ★ 3.0- THE RED RANGER Becomes an Adventurer in Another WorldRated ★ 3.5
Vile Van!Rated ★ 3.5- Love in May, 2020Rated ★ 4.5
- Susuki no Intern: Make Gakusei Yukina no, Snack TatenaoshikiRated ★ 3.5
- HirayasumiRated ★ 4.0
- A Mangaka's Weirdly Wonderful WorkplaceRated ★ 3.5
- CLEVATESSRated ★ 3.5
- Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
- Introduction to MineralogyRated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
アルモニRated ★ 2.5- A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 3.5
- Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
SetoUtsumiRated ★ 4.0- How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 4.0
- Food for the SoulRated ★ 4.0