Series
Ratings
141- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
- AemaRated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The WhirlwindRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5