Movies
Ratings
250
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Ruby SparksRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5