Series
Ratings
71
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- Inspector KooRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 2.0- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMiRated ★ 5.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 1.5