Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 4.5
- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
- The Recruit Season 2Rated ★ 2.5
- The Recruit Season 1Rated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Arcane Season 2Rated ★ 2.5
- The Ultimatum: Marry or Move On Season 2Rated ★ 3.0
- PainkillerRated ★ 3.5
- DopesickRated ★ 4.0
The Continental: From the World of John WickRated ★ 3.0- The Boys Season 4Rated ★ 4.5
- Gen V Season 1Rated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Secret InvasionRated ★ 0.5
MovingRated ★ 3.5- Loki Season 2Rated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 1.0