Series
Ratings
22
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Sing Again 2Rated ★ 3.5
- Sing AgainRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- A Clean SweepRated ★ 4.0
- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
- Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
- You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
- Street Woman FighterRated ★ 3.5
- Earth ArcadeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5