Series
Ratings
198
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0- Our PlanetRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 3.5- The God of MusicRated ★ 4.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0