Movies
Ratings
1423
NosferatuRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 2.5
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 3.0- Ginger SnapsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0- Dark NunsRated ★ 2.0
- The SeedingRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 4.5- UprisingRated ★ 2.5
Project Wolf HuntingRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 4.0
Swiss Family RobinsonRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Nun IIRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5