Titles you rated
DexterRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0