Series
Ratings
37
Love SongRated ★ 1.5
MaidsRated ★ 4.0
Best Friends in LoveRated ★ 2.5
Secret HealerRated ★ 1.5- Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Scarlet Heart 2Rated ★ 0.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 2.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 4.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 2.0
Yona of the DawnRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5- Delicious GuysRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5