Series
Ratings
153- Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0- Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- NEW OLD BOYRated ★ 4.0
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
SuccessionRated ★ 4.5- American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 인간적으로Rated ★ 3.5
- Star Audition - The Great BirthRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 2.5

Good DoctorRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0