Series
Ratings
45
My MisterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Falling Skies Season 2Rated ★ 3.0
Falling Skies Season 1Rated ★ 3.0
Falling Skies Season 4Rated ★ 3.0
Falling Skies Season 3Rated ★ 3.0
Falling Skies Season 5Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5