Series
Ratings
125- The SympathizerRated ★ 4.5
- World on FireRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 5.0
HarlotsRated ★ 4.0- AlRawabi School for Girls Season 1Rated ★ 4.0
- CaliphateRated ★ 4.0
The ActRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
The CrownRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.5