Series
Ratings
63
Mosaic JapanRated ★ 2.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Hot SpotRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.0
Fermat's CuisineRated ★ 2.0- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- Comic RipRated ★ 3.0
- Witch Hunt 2023Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0- The DessertRated ★ 3.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5