Series
Ratings
152
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Pita-TenRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.5
ポケットモンスターRated ★ 5.0
You're under arrestRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.0
A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.5- Ebichu Minds the HouseRated ★ 4.5
Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0- Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0