Series
Ratings
86
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
MomRated ★ 1.0
Happy HomeRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0- D-DayRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
My GirlRated ★ 5.0