Series
Ratings
203- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Catching KillersRated ★ 3.0
- Catching KillersRated ★ 3.0
- Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 3.5
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0
- True HauntingRated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- Romantic KillerRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 1.5
Trigun StampedeRated ★ 2.0- Not OthersRated ★ 4.0
- Love Game in Eastern FantasyRated ★ 2.5
- The ResidenceRated ★ 4.0
- Fallout Season 1Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0