Titles you rated
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- Queen MantisRated ★ 2.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Foundation Season 3Rated ★ 2.5
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
Foundation Season 2Rated ★ 4.5- Delightfully DeceitfulRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- NewtopiaRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Red SwanRated ★ 1.5
- Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
- Gender Survival: Divided WorldRated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5