Series
Ratings
71
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Be PositiveRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0