Series
Ratings
28
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0

Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5