Series
Ratings
133
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Everybody Say KimchiRated ★ 4.0
Magical DoReMiRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 3.0
Great InheritanceRated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 3.5
- A Daughter Just Like YouRated ★ 1.5
Yellow BootsRated ★ 2.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 2.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0